şehirler arası nakliyat

Kemalpaşa Şehirlerarası Nakliyat

İllerarası taşımacılık, şehiriçi nakliyeye göre uzak mesafeli taşıma şeklidir. Nakliyat itibariyle ayrımı bulunmamaktadır. Şehirler arası taşımada mesafe çoktur. Bu gerekçeyle, bu amaç gayesiyle sevk edilecek nakliye kamyonlarının uzun mesafelere dayanıklı ve güvenilir yapıda bulunması icap etmektedir. Firmamızın istihdam ettiği şehirler arası taşıma vasıtaları, uzun ömürlü ve güvenlidir.

Şehirler Arası Taşımacılık Nedir? Ne şekilde Neticelendirilir?

Zamanımız taşımacılık uygulamalarının gelişmesiyle, çelik kasalı taşıma vasıtalarının konforu ve dayanıklılığı fazlalaşmıştır. Şehirler Arası Taşıma kapsamında, çeşitli kamyonları istihdam eden işletmemiz, hızlı ve sağlam nakliye organizasyonu sunmaktadır. Memleketimizin her tarafına şehirlerarası taşıma hizmeti sunan organizasyonumuz, kişi ve kuruluşların taşınma isteklerine en iyi biçimde yanıt verebilmek hususunda, gereken bütün koşulları yerine getirmektedir. iller arası evden eve taşımacılık işlemlerinde, profesyonel personel görevlendirilir. Ayrıca organisazyonumuzun kullandığı benzersiz operasyonlar çerçevesinde en güvenilir nakliyat işleri gerçekleşmektedir.

Şehirlerarası Lojistik Kapsamı?

Eksper hizmetiyle nakliyat işlemleri start alır ve gerekli nakliye aracı, eksper raporu ile tanımlanır. Müşterimiz ile karşılıklı sözleşme akabinde mobilya ve beyaz eşyalar sigortalanır. Hassas malzeme ve materyallerin özel bir tarzda ambalajlanması ile öteki ev eşyalarının ambalajlanması işlemlerinden sonra, nakliye sebebiyle belirlenen araca evde bulunan tüm eşyalar istiflenir. Öncelikle büyük ve dayanıklı mobilyalar istiflenir ve ardından kırılabilir eşya ve malzemeler yüklenir.

Çelik kasa vasıtalarımızın eşya taşımacılığı hizmeti amacıyla kendine özgü bir şekilde üretilmesiyle, illerarası taşımada ev eşyası hasara karşı korunması tam bir biçimde sağlanmaktadır.

Şirketimiz için Vatandaşlarımızın memnuniyeti esas gayemizdir.

Şehirler arası nakliyat alanında, eşyaların paketlenmesi ve kolileme hizmetleri kendine hastır. Uzun yolun sıkıntılarıyla yerleşilecek yörenin fiziki durumu göz önüne alınır ve bunlara göre eşyaların paketlenmesi işlemleri yapılır. Paketlemeden sonra istifleme faaliyeti gerçekleştirilir. Dikkatlice tamamlanan paketleme ve istifleme ile eşyalarınız hasara karşı muhafaza edilmektedir. İllerarası nakliyat için mecburi olan tüm resmi evraklarımız vardır. Araç operatörlerimiz deneyimli, mesleki belgelere sahip şahıslardır. İşletmemizin ve elemanlarımızın temin etmiş olduğu yetki belgeleri sayesinde, yol güzergahında çıkabilecek tüm resmi sıkıntılar önceden böylece engellenmiştir. Kuruluşumuz tonaj konusunda dikkatli davranmaktadır.

Şehirler arası nakliyat fiyatları, taşınılacak ilin uzaklığı, çelik kasalı taşıma aracının özellikleri, isteğe bağlı ek hizmetler ve aracın kapasitesi gibi durumlara bağlıdır. Şirketimiz, şehirler arası nakliyat hakkında son derece elverişli bir kapsamda fiyatlandırma yapmaktadır.

» İzmir Şehirlerarası Nakliyat

 

Kemalpaşa Kardeşler Lojistik İle ilgili Müşteri Yorumları

 • avatar resmi
  Zekeriya KOCAKAYA

  Kemalpaşa'da asansörlü nakliye sistemi bulunan firmaları araştırdım. Kardeşler Taşımacılık şirketinin başka taşımacılık firmalarına göre daha güvenli olduğunu düşündüm ve eşyalarımın nakledilmesi amacıyla bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Kardeşler Nakliyattan Oğuzhan bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam zahmetsizce bir şekilde tamamland. Hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Herhangi eşyam ziyan görmedi. Evime gelen personele ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Kardeşler Taşımacılığı tüm Kemalpaşa'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Halil KARADEMİR

  Kemalpaşa'da bulunan 2 2 evimi arkadaşlarıma danışarak Kardeşler Nakliyat firmasına taşıttım. Sadullah bey ve beraberindeki arkadaşlar tamamen kendilerinden beklendiği gibi görevlerini ifa ettiler. Hiç bir eşyaya zarar vermeden dikkatli bir şekilde taşıma işlemini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde ev taşımacılığı işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Nakliyatı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Gülben TURGUT

  Evimi Kemalpaşa'dan Ordu'ya Kardeşler Taşımacılık firmasına taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası evden eve nakliye konusunda sağlam organize olmuş bir lojistik şirketi. Mükemmel bir hizmetle karşılaştım. Gelen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Evde olan tüm eşyaları güzelce sardılar. İtinalı ve ayrıca düzgün hizmet verdiler. Kardeşler Taşımacılık şirketini herkese tavsiye ederim.