Ofis Taşıma

Kemalpaşa Ofis Taşıma

Şirketimiz Kemalpaşa Ofis Nakliyeciliği kurumları içerisinde sağlam organize yapısı ve aynı zamanda mutlak müşteri memnuniyeti anlayışıyla önemli işletmelerdendir.

İşyeri taşımacılığı başka nakliyat çeşitlerine kıyasla çok daha itina ve aynı zamanda ehliyet isteyen bir nakliyat şeklidir.

İş yerinizin taşınması mevzuunda bizi aradığınızda herşeyden önce taşıma hizmetlerimizde görev verdiğimiz personelimiz taşınacak adrese gelerek işyerinizdeki eşyalarınızı tetkik eder. İnceleme bittikten sonra nakil planı çıkarılır.

Nakliye işleminin yapıldığı gün taşımamn daha aktif ve kolay yapılması için işyerinizde bulunan malzemeler oda oda işlem yapılarak taşınır. Belgelerin bulunduğu dolaplar ve mobilyaların sökümleri nispeten seri olabilmesi gayesiyle kendinden şarjlı vidalama tercih edilmektedir. Büronuzda mevcut bulunan bütün materyal avrupadan ithal baloncuklu kraft kağıtlara sarılır. Dosyalar ve masa aksesuarları ise kolilenerek üstlerine açıklamaları yazılır.

Kuruluşumuz büro taşımacılığı işlemlerini sigorta altına dahil etmektedir.

Kemalpaşa Ofis Taşıma faaliyet alanında senelerdir önder konumunu koruyan işletmemiz Kardeşler Nakliye, itimat ve sadakatle Kemalpaşa'lılara hizmet sunmaktadır.

» İzmir Ofis Taşıma

 

Kemalpaşa Kardeşler Lojistik İle ilgili Müşteri Yorumları

 • avatar resmi
  Zekeriya KOCAKAYA

  Kemalpaşa'da asansörlü nakliye sistemi bulunan firmaları araştırdım. Kardeşler Taşımacılık şirketinin başka taşımacılık firmalarına göre daha güvenli olduğunu düşündüm ve eşyalarımın nakledilmesi amacıyla bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Kardeşler Nakliyattan Oğuzhan bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam zahmetsizce bir şekilde tamamland. Hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Herhangi eşyam ziyan görmedi. Evime gelen personele ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Kardeşler Taşımacılığı tüm Kemalpaşa'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Halil KARADEMİR

  Kemalpaşa'da bulunan 2 2 evimi arkadaşlarıma danışarak Kardeşler Nakliyat firmasına taşıttım. Sadullah bey ve beraberindeki arkadaşlar tamamen kendilerinden beklendiği gibi görevlerini ifa ettiler. Hiç bir eşyaya zarar vermeden dikkatli bir şekilde taşıma işlemini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde ev taşımacılığı işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Nakliyatı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Gülben TURGUT

  Evimi Kemalpaşa'dan Ordu'ya Kardeşler Taşımacılık firmasına taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası evden eve nakliye konusunda sağlam organize olmuş bir lojistik şirketi. Mükemmel bir hizmetle karşılaştım. Gelen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Evde olan tüm eşyaları güzelce sardılar. İtinalı ve ayrıca düzgün hizmet verdiler. Kardeşler Taşımacılık şirketini herkese tavsiye ederim.