Eşya Depolama

Kemalpaşa Eşya Depolama

Depolama, şirketimizin ifa ettiği nitelikli hizmetlerden bir tanesidir. Eşya muhafazası, her hangi bir eşyanın (örnek olarak makineler ve motorlu araçlar, ofis eşya ve malzemeleri, konutlarınızda olan eşyalar, muhafaza etmeniz gerekli olan fazla eşyalar, önemli kutular ve bunlara benzer tüm eşyalar) sağlam depo binalarında ve hususi depolama sandıklarında korunması faaliyetidir.

Şirketimiz, Kemalpaşa'da ev taşımacılığı ve işyeri nakliye süreçleriyle müştereken, müşterilerinin gereksinimleri dahilinde makul bedellerle belirli süreliğine eşya muhafazası işlemleri de sağlamaktadır. 1 yıllığına veya daha geniş periyotta depolama sözleşmelerinde tek sefere mahsus olarak taşıma ücreti alınmamaktadır.

7 / 24 kamera sistemleri vasıtasıyla muhafaza altında bulunan depo binalarımız, meydana gelebilecek tüm afet durumuna karşın da ayrıca güvencelidir.

Kurumumuzca belirlenen depolama bedelleri, son derece makul fiyatlardır. Daha sonra farklı ücretler eklenmemektedir. Tüm fiyatlandırma, planlamada müşterilere söylenmektedir. Müşteri memnun olmalarının esas alındığı depolama alanında, lüzumlu olan herşey kuruluşumuzca hesaba katılmıştır.

» İzmir Eşya Depolama

 

Kemalpaşa Kardeşler Lojistik İle ilgili Müşteri Yorumları

 • avatar resmi
  Zekeriya KOCAKAYA

  Kemalpaşa'da asansörlü nakliye sistemi bulunan firmaları araştırdım. Kardeşler Taşımacılık şirketinin başka taşımacılık firmalarına göre daha güvenli olduğunu düşündüm ve eşyalarımın nakledilmesi amacıyla bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Kardeşler Nakliyattan Oğuzhan bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam zahmetsizce bir şekilde tamamland. Hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Herhangi eşyam ziyan görmedi. Evime gelen personele ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Kardeşler Taşımacılığı tüm Kemalpaşa'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Halil KARADEMİR

  Kemalpaşa'da bulunan 2 2 evimi arkadaşlarıma danışarak Kardeşler Nakliyat firmasına taşıttım. Sadullah bey ve beraberindeki arkadaşlar tamamen kendilerinden beklendiği gibi görevlerini ifa ettiler. Hiç bir eşyaya zarar vermeden dikkatli bir şekilde taşıma işlemini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde ev taşımacılığı işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Nakliyatı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Gülben TURGUT

  Evimi Kemalpaşa'dan Ordu'ya Kardeşler Taşımacılık firmasına taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası evden eve nakliye konusunda sağlam organize olmuş bir lojistik şirketi. Mükemmel bir hizmetle karşılaştım. Gelen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Evde olan tüm eşyaları güzelce sardılar. İtinalı ve ayrıca düzgün hizmet verdiler. Kardeşler Taşımacılık şirketini herkese tavsiye ederim.