asansörlü nakliyat

Kemalpaşa Asansörlü Nakliyat

Mesken yahut Ofis Taşımacılığı insanlar açısından ağır ve karışık bir etkinlik olsa da nakliye işkolu ve uygulamadaki gelişimler yardımı ile son süreçlerde önemli halde basitleşmiş ve güvenceli hale ilerlemiştir.

Asansörlü evden eve nakliyat veya ofis taşımacılığı, bu nakliyat şekillerinden bir tanesidir ve taşınmayı fazlasıyla zahmetsizleştirmiştir. Taşıması sıkıntılı ve büyük tüm eşya ve malzemelerin, asansör aracılığı ile taşınması, daha kısa zamanda ve nispeten emniyetli şekilde mümkündür. Asansörlü nakliyat kullanan nitelikli bir nakliyat kuruluşu yardımıyla başka bir adrese yerleşmek eskisi kadar zahmetli olmayacak ve adeta problemsiz sonuçlanacaktır.

Nakliye işlemleri öncesi eşya nakli programı gerçekleştirilir. Nakliyesi yapılacak tüm eşya ve malzemelerin tespiti ile beraber asansörün zorunlu olabileceği eşya ve malzemelerin bulunması, nakil planına asansörlü taşıma hizmeti de dahil edilir. Asansör kullanmak suretiyle insan kuvvetinin yetmeyeceği ağırlıkta ve irilikte bulunabilecek eşyalar, rahatça taşınabilir. Asansör kullanılarak yapılan taşıma faaliyetleri, nispeten kısa zamanda sonuçlandırılabilir. Bireylerin çok daha geniş bir sürede taşıyabildiği eşyalar, asansörlü nakliyat hizmetleri sayesinde oldukça kısa bir vakit içerisinde istenilen konumlarına yerleştirilebilir.

Asansörlü eşya taşıma faaliyetlerinde kendi kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet veren kurumumuz, eşyalarınızın sağlam bir biçimde nakledilmelerini temin eder.

» İzmir Asansörlü Nakliyat

 

Kemalpaşa Kardeşler Lojistik İle ilgili Müşteri Yorumları

 • avatar resmi
  Zekeriya KOCAKAYA

  Kemalpaşa'da asansörlü nakliye sistemi bulunan firmaları araştırdım. Kardeşler Taşımacılık şirketinin başka taşımacılık firmalarına göre daha güvenli olduğunu düşündüm ve eşyalarımın nakledilmesi amacıyla bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Kardeşler Nakliyattan Oğuzhan bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam zahmetsizce bir şekilde tamamland. Hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Herhangi eşyam ziyan görmedi. Evime gelen personele ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Kardeşler Taşımacılığı tüm Kemalpaşa'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Halil KARADEMİR

  Kemalpaşa'da bulunan 2 2 evimi arkadaşlarıma danışarak Kardeşler Nakliyat firmasına taşıttım. Sadullah bey ve beraberindeki arkadaşlar tamamen kendilerinden beklendiği gibi görevlerini ifa ettiler. Hiç bir eşyaya zarar vermeden dikkatli bir şekilde taşıma işlemini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde ev taşımacılığı işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Nakliyatı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Gülben TURGUT

  Evimi Kemalpaşa'dan Ordu'ya Kardeşler Taşımacılık firmasına taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası evden eve nakliye konusunda sağlam organize olmuş bir lojistik şirketi. Mükemmel bir hizmetle karşılaştım. Gelen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Evde olan tüm eşyaları güzelce sardılar. İtinalı ve ayrıca düzgün hizmet verdiler. Kardeşler Taşımacılık şirketini herkese tavsiye ederim.