Kemalpaşa Kardeşler Nakliyat Firma Profili

Kemalpaşa Kardeşler nakliyat

Eşya Taşıma kapsamında 1956'dan bu yana faaliyet gösterdiğimiz süreç içerisinde oldukça fazla sayıda şahıs, şirket ile kamu kurumuna taşıma işi yapmış olan Kardeşler Nakliyat, bu sektörde tercih edilen nakliyat şirketleri içerisinde sayılmaktadır.

Hizmet verdiği şahıs ve işletmelere kaliteli ve güvenceli taşımacılık sunan Kardeşler Nakliyat, geçmişten gelen süreç içinde etkin referanslar kazanmıştır.

Kardeşler Nakliyat organizasyon özelllikleri, bölgesel ve şehirler arası lojistik alanında opere ettiği 4 tane 6 lastikli ve 8 adet büyük boy nakliye aracı, lokal amaçla asansörlü ev nakliyat işlemlerinde kullandığı 2 ayrı hidrolik asansör aracı, eşya depolama işlemleri doğrultusunda 900 metrekare kapalı kısmı bulunan, emniyetli deposu ile ayrıca taşınan her yük ve eşya cinsine uygun olarak seçilmiş ambalaj malzemeleri depolarından meydana gelmektedir. Bununla birlikte firmamızın, hizmet sunduğu şahıs ve kurumların eşya taşıma ihtiyaçlarına sıkıntısız yanıt verebilme gayesiyle istihdam ettiği, tümü kendi sınıfında deneyim sahibi ve tecrübeli eleman ekibi mevcuttur.

"Kalite ve Güven" özdeyişiyle, hizmet sunduğu birey ve şirketlere bir söz veren firmamız, onların isteklerinin ekonomik, nitelikli, güvenilir bir şekilde ve tam zamanında karşılanmasını ana hareket tarzı bilmektedir.

» Kardeşler Nakliyat | » İzmir Evden Eve

 

Kemalpaşa Kardeşler Lojistik İle ilgili Müşteri Yorumları

 • avatar resmi
  Zekeriya KOCAKAYA

  Kemalpaşa'da asansörlü nakliye sistemi bulunan firmaları araştırdım. Kardeşler Taşımacılık şirketinin başka taşımacılık firmalarına göre daha güvenli olduğunu düşündüm ve eşyalarımın nakledilmesi amacıyla bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Kardeşler Nakliyattan Oğuzhan bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam zahmetsizce bir şekilde tamamland. Hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Herhangi eşyam ziyan görmedi. Evime gelen personele ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Kardeşler Taşımacılığı tüm Kemalpaşa'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Halil KARADEMİR

  Kemalpaşa'da bulunan 2 2 evimi arkadaşlarıma danışarak Kardeşler Nakliyat firmasına taşıttım. Sadullah bey ve beraberindeki arkadaşlar tamamen kendilerinden beklendiği gibi görevlerini ifa ettiler. Hiç bir eşyaya zarar vermeden dikkatli bir şekilde taşıma işlemini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde ev taşımacılığı işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Kardeşler Nakliyatı tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Gülben TURGUT

  Evimi Kemalpaşa'dan Ordu'ya Kardeşler Taşımacılık firmasına taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası evden eve nakliye konusunda sağlam organize olmuş bir lojistik şirketi. Mükemmel bir hizmetle karşılaştım. Gelen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Evde olan tüm eşyaları güzelce sardılar. İtinalı ve ayrıca düzgün hizmet verdiler. Kardeşler Taşımacılık şirketini herkese tavsiye ederim.